přihlášení |  registrace  | seznam uživatelů
Naše další aktivity

V našem výcvikovém středisku si také můžete nechat loveckého psa pouze připravit na zkoušky a potom si ho již předvést sami. Přivezete ho k nám, kde ho naučíme disciplíny potřebné na zkoušky, případně dohodnuté disciplíny. Potom si pro něj přijedete a my Vám předvedeme, co všechno umí, na jaké povely poslouchá a poučíme Vás, jak je třeba dále postupovat. Zkoušek se potom se svým psem již účastníte sami a jistě oceníte pocit, že jste se na výcviku vlastního pejska spolupodíleli a úspěšně s ním zkoušky vykonali.

Nedílnou součástí činnosti našeho výcvikového střediska je výcvik základní poslušnosti pro všechna plemena. Často se stane, že si pořídíte pejska a z neznalosti či Vaší přílišné lásky Vám přeroste přes hlavu. Neposlouchá a stane se vládcem Vaší domácnosti. Když si nevíte rady, přivezete ho k nám a my ho naučíme základům poslušnosti a poučíme Vás, jak se k pejskovi chovat, abyste s ním žili v radosti a nestal se Vaším tyranem.

Další možností spolupráce s naším výcvikových střediskem je konzultace a výcvik Vašeho pejska za Vaší účasti. Pokud si nevíte rady s výcvikem Vašeho pejska, ale rádi byste si ho sami vycvičili, můžete přijet a podívat se, jak se jednotlivé disciplíny nacvičují, nechat si poradit, prodiskutovat své problémy s výcvikem, vyměnit si své zkušenosti. Na umělé noře je možnost každý týden nacvičovat norování, před konáním zkoušek v naší honitbě je možnost seznámit se s prostředím a spolupodílet se na přípravě zkoušek.

Psí hotel

Potřebujete pohlídat vašeho pejska, protože někam jedete a nebudete se moci o psíka postarat? Dejte ho do psího hotelu! Bude o něj kvalitně postaráno. Stačí zavolat na číslo: 604 467 244 nebo poslat mail. Je možné i pro psa dojet naším člověkem.

Zprostředkování prodeje a nákupu štěňat i dospělých psů.

Výroba a prodej povelek a píšťalek pro přivolání psa:Na povelky je možné nechat vypálit jakékoli motivy s mysliveckou tematikou.

Nově sloužíme i jako psí útulek městu Moravské Budějovice.

Administrace